تیوب مسی

تیوب مسی یا کریستالیزاتور یکی از تجهیزات دستگاه ریخته گری مداوم یا CCM می باشد که ذوب آماده شده از تاندیش درون آن تخلیه شده و بخش بزرگی از انجماد شمش در آن رخ می دهد و بخش عمده ای از خواص و کیفیت شمش نهایی به تیوب مسی بستگی دارد به همین دلیل به عنوان قلب دستگاه شناخته می شود. بسته به ابعاد دستگاه ریخته گری و ابعاد مورد نیا، ابعاد تیوب مسی متفاوت می باشد. جنس این تیوب ها معمولا از آلیاژهای مس می باشد چرا که بهترین خواص انتقال حرارت را در میان فلزات صنعتی برخوردار است. ترکیب شیمیایی مطلوب، کیفیت سطحی مناسب، طراحی دقیق، عملیات مناسب حرارتی برای رسیدن به شمشی با کیفیت و نیز عملیات سطحی مناسب از جمله نکاتی است که تیوب های مسی را از یکدیگر متمایز می کند و بسته به طراحی سازنده دستگاه ریخته گری مداوم یا CCM می تواند دارای چند شیب باشد.

محصولات و قالبهای قابل ارائه گروه بازرگانی رهپویان با توجه به ابعاد، متریال و پوشش تیوبهای مسی به شرح جداول ذیل می باشد.

آنالیز شیمیایی و مشخصات تیوب مسی:

مشخصات پوشش و کوتینگ تیوب مسی:

انواع قالبهای تیوب مسی:

 

گروه بازرگانی رهپویان به پشتوانه تیم تخصصی خود در دفتر چین به عنوان یکی از مهمترین تأمین کنندگان تیوب مسی در صنایع فولاد سازی با بهترین کیفیت و مناسبترین قیمت می باشد. در خصوص نحوه انتخاب و بهره برداری از تیوب مسی و بهترین روش خرید و حمل از کشور چین کارشناسان دپارتمان تخصصی رهپویان آماده ارائه خدمات مشاوره می باشد. بدیهی است انتخاب مناسب تیوب مسی طبق جداول ارائه شده مطابق شرایط کاری خط CCM، گرید فولاد تولیدی، عملیات حرارتی و …. پیشنهاد می گردد.

جهت ارتباط و درخواست مشاوره و سفارش خرید از دفتر چین فرم ذیل را تکمیل و برای ما ارسال کنید.

 

ارتباط با دپارتمان صنایع معدنی و فولادی

لطفا صبر کنید

مرتبط