تأمین قطعات یدکی و تجهیزات

قطعات یدکی ماشین ریخته گری پیوسته:

 تأمین انواع قطعات و تجهیزات یدکی ماشین های CCM شامل استند های کشاننده و صاف کننده،  سیستم اسلاید گیت برای کنترل میزان سرعت ریخته گری و جریان مذاب از پاتیل به تاندیش، مجموعه قالب، زون های آب پاش و ….

قطعات یدکی کوره های قوس الکتریکی:

تأمین انواع قطعات و تجهیزات یدکی کوره های قوس الکتریک (EAF) شامل تجهیزات الکتریکی، الکترودها، ترانسفورماتور، غلطکهای ورودی، نسوزهای مصرفی در کوره و ….

دامی بار:

تأمین انواع دامی بار جهت هدایت شمش های ریخته گری شده از داخل تیوپ مسی به زیر غلطک های SW و طی کردن این مسیر مطابق با شعاع طراحی شده برای ماشین ریخته گری CCM 

 کویل کوره های القایی:

تأمین انواع کویل های مسی و کویل های از جنس فولاد زنگ نزن برای کوره های القایی که به عنوان منبع اصلی میدان مغناطیسی می باشند که جریان بالایی با فرکانس مشخص به آن اعمال می شود و موجب ایجاد جریان های گردابی در قراضه می شود. 

 خازن:

تأمین انواع خازن به عنوان یکی از تجهیزات اصلی کوره ها جهت تنظیم توان مورد نظر  در کوره های ذوب، بر حسب توان کوره تعداد و مشخصات الکتریکی آن تعریف می­ گردد.

 ترانس:

تأمین انواع مختلف ترانس ها در مدار تولید برق کوره القایی

 بلبرینگ و رولبرینگ های تخصصی:

تأمین انواع بلبرینگ ها و رولبرینگ های تخصصی مورد استفاده در صنایع فولاد که قابلیت استفاده تحت شرایط بسیار سخت مانند دمای بالا، سرعت های بسیار بالا و یا سرعت های بسیار پایین و همچنین در مجاورت با آب و یا آلودگی دارند.

 انواع غلطک:

تأمین انواع غلطک مورد استفاده در صنایع فولاد در گرید ها و سایزها مختلف  

ارتباط با دپارتمان صنایع معدنی و فولادی

لطفا صبر کنید

مرتبط