تأمین مواد اولیه و مصرفی

تأمین مواد اولیه و مصرفی

 

 شیلنگ بدون کربن (Carbon Free Hose):

شیلنگ فری کربن یا شیلنگ بدون کربن به دلیل عایق بودن در برابر جریان در خنک سازی قطعات مربوط به کوره های القایی کاربرد دارند. 

بیشتر بدانید …

اولوین EBT:

ماسه اولوینی به دلیل نقطه ی ذوب و زینتر بالا، اتلاف حرارتی پایین و مقاومت در برابر شوک های حرارتی در صنایع نسوز و فولاد سازی کاربرد دارد.

بیشتر بدانید …

 

تیوب مسی:

تیوب مسی یا کریستالیزاتور یکی از تجهیزات دستگاه ریخته گری مداوم یا CCM می باشد که بخش بزرگی از انجماد شمش در آن رخ می دهد و به عنوان قلب دستگاه شناخته می شود.

بیشتر بدانید …

الکترودهای گرافیکی:

وظیفه الکترود فراهم آوردن جریان الکتریسیته برای محفظه‌ی ذوب است. به هنگام خرید الکترود خواص و مواردی نظیر وزن مخصوص، ضریب انبساط حرارتی، مقاومت الکتریکی،مدول الاستیسیته و … را باید در نظر گرفت.  

 بیشتر بدانید …

فرو آلیاژها:

فروآلیاژهای گروه بازرگانی رهپویان در گرید ها و سایزها مختلف شامل فرو سیلیکومنگنز، فرو سیلیکو منیزیم، فرو سیلیس، فرو منگنز و فرو کروم می باشد.

نازل تاندیش:

نازل تاندیش امروزه بطور گسترده برای کنترل فلوی خروجی مذاب از تاندیش به اخل قالب ریخته گری پیوسته (CCM) مورد استفاده قرار می گیرد. تیم تخصصی گروه بازرگانی رهپویان بر اساس دانش فنی و تجربه، انواع مختلفی از نازل تاندیش را طراحی و تامین می کند.

 مواد نسوز:

مواد نسوز گروه بازرگانی رهپویان در گرید ها و سایزها مختلف شامل خاک نسوز صنعتی، ماسه سیلیسی، سلاکس، چسب سیلیکات، پارچه فایبرگلاس و پتوی نسوز می باشد. 

ورق میکا:

مقاومت حرارتی و مقاومت الکتریکی بالا، دو مزیت مهم میکا است که باعث شده این ماده معدنی در صنایع فولاد کاربردهای فراوانی پیدا کند. گروه بازرگانی رهپویان تأمین کننده انواع ورق میکا بصورت صفحه، رول و نوار در ضخامت ها و عرض های مختلف می باشد.

ارتباط با دپارتمان صنایع معدنی و فولادی

لطفا صبر کنید

مرتبط